Бесплатен превозот KL серија тубуларна dynamometer KL-20 (200N) Сила Мерач
Ново

Бесплатен превозот KL серија тубуларна dynamometer KL-20 (200N) Сила Мерач

DEN 2370.24

Залиха


Превозот
Објектот ќе биде предаден, како е можно поскоро откако ќе плаќање завршен.
Ако не сте примиле ќе пратката во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро
Повратни информации
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да потрае неколку време да контактирате со нас. ние ќе се потрудиме да ги решат проблемите.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
KL-20
Бренд Име:
Shahe
Дисплеј Тип:
Аналогни
Макс Оптоварување:
200N

Поврзани производи