БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Класичен кинески стил змеј феникс Мушка Мала Амајлија Хривнија партија подарок
Ново

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Класичен кинески стил змеј феникс Мушка Мала Амајлија Хривнија партија подарок

DEN 288.00
DEN 383.52

Залиха

Сепак, ве молиме контактирајте со нас ако инсистираме да прими предмети со погрешна боја, ние ќе се обезбеди брз одговор и решение. Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена.
плаќање информации :
ве молиме да ги реализира сите прашањето за предмети јасно пред да плаќање , ви благодариме . Тоа може да биде до повеќе од 30 дена .
Abuot НАС : јас сум кинески продавачот во кина,и имам една продавница во Yiwu. плаќање треба да се примени во рок од 1-3 дена од крајниот рок. Кина пост воздух поштата нормално ќе се 15 - 25 работни дена да пристигне откако беше објавено.
Политика За Наплата :
100% Гаранција . Ако ви се допаѓа мојот предмети и сакате да се купи повеќе ,pls e-mail за мене , тогаш јас ќе ви даде добар попуст и подароци . Купувачот треба да се обиде да побара тврдат дека со логистичка компанија за релативната надомест на штета. Ако имате било незадоволство со нашите производи откако ќе ја добиете, ве молам само да бидат слободни да контакт во рок од 7 дена, може да се обезбеди бесплатна замена или враќање на средствата.
Доколку плаќањето е надвор од $ 150 , ние ќе брод парцела бесплатно преку EMS ( 3-7 дена) и подарок. Ако објектите се оштетени или загубени кога се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, ние не ќе ја плати купувачот целосно враќање на средствата. Надоместокот ќе се изврши откако предмети се враќа назад во оригиналната состојба.
Боја Несовпаѓање :
Мала разлика во бојата може да биде cuased од некои причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,позадина,итн.кина,и многу странецот како мој предмети,па јас се отвори продавница во aliexpress,и сега мојата ќерка не aliexpress услуги на клиентите,надеваме дека секој еден може да има среќен пат во aliexpress.
превозот информации :
Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail . Наплата е последната аукција цена минус Aliexpress одбивање на трошок (бизнис комисија).

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YQTDMY
Должина:
18cm
Затворач Тип:
Чипка-Up
Обликотшема:
Скелетот
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Смола
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
no

Поврзани производи