БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НН-H32 сензор
Ново

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НН-H32 сензор

DEN 7200.00

Залиха


Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.

Декларираните карактеристики

is_customized:
Yes
Тип:
Вибрации Сензор
Бренд Име:
BETTERSHENGSUN
Материјал:
Метал
Употреба:
Притисок Сензор
Теорија:
Отпор Сензор
Излез:
Аналогни Сензор
Број На Модел На:
НН-H32

Поврзани производи