Бесплатен превозот Nordost Один 2 сребро Врховниот Референца интерконекции XLR рамнотежа кабел за антена CD player
Ново

Бесплатен превозот Nordost Один 2 сребро Врховниот Референца интерконекции XLR рамнотежа кабел за антена CD

DEN 9600.00

Залиха


Бесплатен превозот Nordost Один 2 сребро Врховниот Референца интерконекции XLR рамнотежа кабел за антена CD player
Карактеристики
Unleashes Вашиот Систем е Полн Потенцијал
Nordost Один 2 XLR кабел
кабел должина : 0.5 m/ 1.0 m / 1,5 m / 2.0 m /3.0 m/5.0 m
приклучок : Один 2 XLR приклучок
Без кутија

Декларираните карактеристики

Должина:
Примена:
говорникот
Конектор A:
Џек
Конектор Б:
Џек
Пол:
Машко-Женски
Број На Модел На:
Nordost Odin2
Пакување:
Polybag
оклопна:
Комбинација
Тип:
Аудио Линија
Бренд Име:
бакар боја
Должина:
3M
конектор Приклучок:
XLR верзија
Кутија:
без кутија
Пол:
Машко-Машки
Конектор тип:
Банана

Поврзани производи