Бесплатен Превозот NSK Handpiece воздух роторот Притисни копче/PB Кертриџ PANA-AIRCartridge Стандард глава
Ново

Бесплатен Превозот NSK Handpiece воздух роторот Притисни копче/PB Кертриџ PANA-AIRCartridge Стандард глава

DEN 1615.00
DEN 1718.40

Залиха


NSK PANA-ВОЗДУХ СТАНДАРДЕН го Замени КЕРТРИЏ Одговара за NSK PANA-ВОЗДУХ Притисни копче/стандард PB стил Брзина : 280 ,000~350,000 вртежи во минута Бучава : Пониска од 70d B Погоден burs : 1.595-1.600 MM Висок квалитет Ceramiac имајќи compatibe со оригинални NSK handpiece Погоден за дезинфекција на висока температура пареа во 135° Предности : го брзина силна стабилност,Ниско ниво на Бучава,добро работат, Долг работен век

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
-
НЕТО-WT.:
35g
Број На Модел На:
-
Големина:
Small

Поврзани производи