Бесплатен Превозот Пред Стаклена Леќа За Samsung Галакси S7 G930 5.1 -Црно Бело Злато Sliver Розова
Ново

Бесплатен Превозот Пред Стаклена Леќа За Samsung Галакси S7 G930 5.1 -Црно Бело Злато Sliver Розова

DEN 202.08

Залиха

Бесплатен Превозот Пред Стаклена Леќа За Samsung Галакси S7 G930 5.1" -Црно Бело Злато Sliver Розова
Производи Опис :
Пред Екранот Стаклена Леќа со допир за Samsung S7
1.А+ висок квалитет пред екранот стаклена леќа со екран на допир панел дел
2.Се користи за поправка на погрешни екранот и да го замени вашиот скршен, напукнато или неработни пред екранот
3.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот
4.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини со Демонтирање или со Составување на мобилни телефони/мобилни телефони, па само ги купите овој објект, ако знаеш како да ја инсталираш
5.Препорачуваме професионална инсталација. Ние не ќе биде одговорен за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови
Производ Слика

Декларираните карактеристики

боја:
црна, бела, златна, сребрена, розева
Употреба:
Комерцијални Производство
is_customized:
Yes
Тип:
Други
Број На Модел На:
за samsung S7
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy S
Големина На Екранот:
5.1
Резолуција На Екранот:
2560*1440

Поврзани производи