Бесплатен Превозот Проектор светилка Со Станбен TLPL78 За Toshiba EDP-X70/EDPX70 Проектор
Ново

Бесплатен Превозот Проектор светилка Со Станбен TLPL78 За Toshiba EDP-X70/EDPX70 Проектор

DEN 1920.00
DEN 2400.00

Залиха

5)Купувачите се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа Контакт 1. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа . Следење # ќе биде е-пошта за да можете откако вашата нарачка не е комплетна и брод надвор.
2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.
Проектор светилка Со Станбен TLPL78 За Toshiba EDP-X70/EDPX70 Проектор
Опис на производот : Име на Производ Проектор Светилка Со Станбен Дел Број TLPL78 Состојба 100% Сосема Нов Компатибилни Модели ЗА TOSHIBA EDP-X70/EDPX70
Превозот И Ракувањето Со
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во прво време ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatine повратни информации 3.Можете да контактирате со Trademanager или не оставајќи ни порака или пишете ни email 2.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе reponse во 24hours 3.
Врати 1.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
EDP-X70/EDPX70
Бренд Име:
bipu

Поврзани производи