БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ во 30 земји : JAWA 50 carburetor одговара за мопед jawa 50 хидрати JAWA CARBURETOR
Ново

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ во 30 земји : JAWA 50 carburetor одговара за мопед jawa 50 хидрати JAWA CARBURETOR

DEN 1292.64

Залиха


За продажба е Jawa 50 Мопед Carburetor . Ова е сосема нов carburetor . Она што го гледате во сликата, ќе биде она што ќе ја добие . Ако имате било какви прашања,ве молам само да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас .
JAWA 50 CARBURETOR

Декларираните карактеристики

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Дијаметар:
6cm
Бренд Име:
HONNOH
Објектот Висина:
7cm
Објектот Ширина:
10cm
Име На Модел:
jawa 50
Тип На Објект:
Carburetor
Објектот Тежина:
320g
Материјал Тип:
alumin

Поврзани производи