Бесплатно ! превозот проектор светилки сијалица, MC.JFZ11.001 за Acer H6510BD P1500 проектори
Ново

Бесплатно ! превозот проектор светилки сијалица, MC.JFZ11.001 за Acer H6510BD P1500 проектори

DEN 1901.00
DEN 2160.00

Залиха

Некои проектори ви овозможи да се провери бројот на часови вашата светилка се користи преку вграден во менито систем. Ние сме секогаш тука за да се одговор на првиот претходниот период. Најважната работа е да се запамети е дека никогаш не треба да се допре светилка или домување директно со вашите прсти.
Совети за продолжување на животот на проектор и светилка
Постојат голем број на чекори што може да ги преземе за да го продолжи животот на вашиот лцд проектор сијалица.001 Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 2000-3000 Номинална Моќност : ВИП
Постојат повеќе од три илјади објекти достапни во парк. Прво на сите, да им овозможи на проекторот да се излади целосно по секоја употреба пред да се пресели или пакување во сметководствената случај. 180-ден Гаранција.
Ви благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг.
Ние ви препорачуваме да се консултирате со вашиот кориснички прирачник за да се утврди точната инструкции за вашите специфични модел. Ние овде присутни она што ние обично го продаде :
1, Оригинални сијалица со станбен со неутрален пакување
2, Оригинални сијалица со станбен со оригинално пакување
3, Оригинални Модул од производителите
4, Компатибилен сијалица обработени со увезени горилници.
Како и Кога да се Замени со Проектор Светилка
Тоа можеби е време да ја замените вашата проектор светилка. Со цел да го докажеме нашиот квалитет светилки, ние може да ви понуди 180-ден гаранција од денот на превозот фактура,која може да направи вашата уживаат во животот слободно. Проектор светилки слабо како тие возраст. Нашиот продажен тим ќе ви одговорат искрено за податоци на светилки и нудат добра вредност,која вреди за парите. Ние сме биле во проектор светилки за 10 години. Уште еден совет да се направи вашиот лцд проектор светилка минатата е чистење на проектор филтер со компримиран воздух секои неколку месеци.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
MC.JFZ11.001
Бренд Име:
АЊО

Поврзани производи