BINIDUCKLING Децата Облека Т Кошула Момчиња Т-маица Бебе Облека Летна Кошула Tees Туѓо Планета Памук 2018 Блузи Tees Т Кошула
Ново

BINIDUCKLING Децата Облека Т Кошула Момчиња Т-маица Бебе Облека Летна Кошула Tees Туѓо Планета Памук 2018 Блузи

DEN 329.00
DEN 470.40

Залиха


Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5T, 6T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Број На Модел На:
AR0523
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
BINIDUCKLING
Материјал:
Памук
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
боја:
сива

Поврзани производи