Biocare BM-9000 Возрасни Прст Клип spo2 сензор,6pins
Ново

Biocare BM-9000 Возрасни Прст Клип spo2 сензор,6pins

DEN 1344.00

Залиха


Biocare BM9000 Возрасни Прст Клип spo2 сензор, 6pins
1.Опис : Biocare Возрасни Прст Клип Spo2 Сензор, L=3m
2.Конектор Водич : Redel 6-Иглички
3.Компатибилност :
Mindray : 509 B, ОИК-1000, ОИК-1200, Нови PM6000, PM7000, PM8000, PM9000, VS800, PM600, PM9000 Express (Mindray техника)
Kontron : 7138,7840,7845
Chao Li De ,Jin Ke Wei, Qi Lan
Biocare : BM9000
Creatifve : PC9000,UP6000

Декларираните карактеристики

Материјал:
Други
Големина:
3m
Број На Модел На:
CSL024B
Бренд Име:
YONGKANGDA
Функција:
sp02 сензор
Изолација Материјал:
TPU
конектор:
6pins
Сертификат:
CE&ISO
Тип:
Возрасни Прст Клип
Должина:
3m
примерок:
на располагање
боја:
сива
Гаранција:
12months
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Поврзани производи