Biquinis Година Бикини Поставите Женска Swimwears Им Помогнам На Бански Костуми Perfect За Жените Нови Гроздобер Бикини Цвет Плажа, Костими За Капење
Ново

Biquinis Година Бикини Поставите Женска Swimwears Им Помогнам На Бански Костуми Perfect За Жените Нови

DEN 699.00
DEN 998.40

Залиха

ве молиме напишете вашето барање во забелешка, ние ќе се обиде тешко да се исполнат вашите барања, ако тоа е во парк, ако не го направите тоа, јас не ќе биде одговорен за несоодветниот предмет испратени до вас.
Политики
Враќање на средствата и Гаранцијата
Ако предмети, оштетување или дефект предизвикан од страна на испорака, под нормална.
Поради посебност на дигитален производ понекогаш купувачот може да мислат дека тој добил погрешна точка (всушност тоа може да биде добро ),но ниеден орган може да го потврди тоа или не intuitionist доказ за поддршка на тоа, купувачот ќе биде уште понуда за враќање.6"-84/33" L S 8 36 76/30"-86/33. Објектот ќе биде предаден на aliexpress потврди адреси само, затоа ве молиме проверете дали адресата се точни. Pls изберете поголем големина ако ви се допаѓа лабава облека се носи .
започнете
Ставка Опис
Жените Секси Притисни До Поместена Градник Цвет Костим За Капење, Костими За Капење На Плажа Капење Бикини Поставува
Функција :
Стил : Принцеза, Секси
Бои : Како Слики.
Големина : M, L, XL, 2 XL
Пакет се вклучени :
1 x Жените бикини ( без retailbox) Етикетата на Големината на Меѓународните
големина UKSize ЕУ Големина Биста на(Стан-протегала)(cm/inch) Половината(Flat-протегала) (cm/inch) M XS 6 34 70/27. Експрес (DHL/EMS, итн. Ние сме многу горди на нашите односи со клиенти и нашите повратни информации оценка и ќе настојуваме да го надминете сите проблеми.
Ве молиме имајте во предвид дека : сите неисправни предмети мора да се врати во рок од 2 месеци од денот на купени за размена или наплата.
Ако сакате да купуваат во големи количини, ве молиме видете мојата продавница и внесете трговија на големо каталог или да ја испратите со точка име и количини кои ви се потребни, а потоа ние ќе ви цитирам најдобра цена. Ќе се нудат за возврат.
Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Pls напомена : ова не значи нема проблем дефинитивно во обичај во друга главна земја.

Декларираните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Бренд Име:
Gaorui
Пол:
Жените
Половината:
Ниска Половината
Поддршка Тип:
Underwire
Со Подлога:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Бикини Сет

Поврзани производи