Birthstone на Жените Обетки Sterling Silver Природни Лондон Sapphiree Whitetopaz Citrinee Накит 2 инчен Бесплатен Превозот
Ново

Birthstone на Жените Обетки Sterling Silver Природни Лондон Sapphiree Whitetopaz Citrinee Накит 2 инчен Бесплатен

DEN 893.00
DEN 1089.12

Залиха


Birthstone на Жените Обетки Sterling Silver Природни Лондон Sapphiree Whitetopaz Citrinee Накит 2 инчен Бесплатен Превозот

Декларираните карактеристики

Главниот Камен Боја:
Многоцветни
Бренд Име:
HERMOSA
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Hermosa003
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Тежина:
64ct
Големина:
50mmX32mm

Поврзани производи