BLXQPYT Голема Големина 34-43 Коленото Чизми за Жени Секси Долги чизми за Есен Зима Чевли Круг Пети Платформа Витез Чизми 66-28
Ново

BLXQPYT Голема Големина 34-43 Коленото Чизми за Жени Секси Долги чизми за Есен Зима Чевли Круг Пети Платформа

DEN 1869.00
DEN 3168.00

Залиха


ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина листа , воопшто не имаат 3 големина во aliexpress правила, благодарам,

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Шаблон Тип:
Цврста
Сезоната:
Зима
is_handmade:
Yes
Горниот Материјал:
Стадото
Бренд Име:
BLXQPYT
Пета Тип:
Висина Зголемување На
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Пети Форма:
Круг Пети
Платформа Висина:
0-3cm
Подигнете Тип:
Јава, Equestrian
Затворање Тип:
Чипка-Up
Број На Модел На:
HSY-66-28
Моден Елемент:
string мушка
Подигнете Висина:
Колено-Висок
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Вратило Материјал:
Стадото
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Insole Материјал:
Гума
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Декорација:
Tassel
Пета Висина:
Станот (од 0 до 1/2)
Кожа Стил:
Nubuck Кожа
Пол:
Жените

Поврзани производи