Боја Лажни Трепки Рачно Изработени Писта Фаза Претерани Пердув Лажни Трепки Црна Трепките Мода
Ново

Боја Лажни Трепки Рачно Изработени Писта Фаза Претерани Пердув Лажни Трепки Црна Трепките Мода

DEN 108.00
DEN 138.24

Залиха

Добредојдовте во мојата продавница
Опис : рачно изработени природни безалкохолни долго дебели лажни трепки се Направи вашите очи светла и атрактивен Погоден за партија, свадба, матурска или Претерување писта Материјал : 100% пердув Боја : Црна Пакет се Вклучени : 1 пар боја пердув лажни трепки

Декларираните карактеристики

Должина:
1 box 1 pairs
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Количина:
1 кутија 1 Парови
Бренд Име:
YOKPN
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Лажни Трепки Стил:
Crisscross
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Големина:
1 box 1 pairs
Број На Модел На:
EY70457
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Памук Труп
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Видови:
Боја Лажни Трепки
Стил:
Природни Долго Crisscross шминка
Материјал:
Влакна Увоз
Боја:
Црна
место на потекло:
Кина Копното

Поврзани производи