БОБО ПТИЦА Мажите Абонос Дрво Часовници Часовници Едноставна Сина Дизајн Мажите Врвот Бренд Зглоб Часовници
Ново

БОБО ПТИЦА Мажите Абонос Дрво Часовници Часовници Едноставна Сина Дизајн Мажите Врвот Бренд Зглоб Часовници

DEN 924.00
DEN 1248.00

Залиха

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Answer : ___________________________ Note : Сите производи пратени од Шпанија и руската склад се опремени со стандардна хартија кутии. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој,Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам многу. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Сите наши дрво часовници и бамбус очила за сонце се преку CE&Rosh сертификација
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Со цел да се осигура дека вие recevie вашиот објект се ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како "Подарок", или "Примерок" ако е можно ,и Секоја парцела ќе биде прогласена за вредност помала од $20,ако треба нас во долниот прогласи вредност,ве молиме оставете порака по ред.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Кутии & Случаи Материјал:
Дрво
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Дрвени
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Бендот Должина:
8inch
Случај Дебелина:
10мм
Бренд Име:
БОБО ПТИЦА
Број На Модел На:
E/C28
Функција:
Никој
Стил:
едноставна
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Дијаметар:
45mm
Бендот Ширина:
23mm
Случај Обликот:
Круг
Модел:
E/C28
Тежина:
about 28g
Стил:
Уникатни Часовници/Унисекс
Движење:
Јапонија 2035 MIYOTA кварц види
Ќелија/Батерија:
Може да се менува
Кориснички Објект:
Yes
Водоотпорен:
Не(само капки во животот)
Пол:
Мажи

Поврзани производи