БОБО ПТИЦА Мажите Врвот Бренд Дизајн Зелено Дрво Dial се Види со Полн Бамбус Дрвени Бендови Спорт Часовници Кварц во Круг Кутија
Ново

БОБО ПТИЦА Мажите Врвот Бренд Дизајн Зелено Дрво Dial се Види со Полн Бамбус Дрвени Бендови Спорт Часовници

DEN 1061.00
DEN 1583.52

Залиха

Моден бамбус Дрвени Часовници кварц Мажи Со Зелена Dial Прозрачна Покажувачот Материјал : Дрвени Дијаметар Големина : 45mm Бенд ширина : 23mm Периметар : 220mm Движење : Квалитет на кварц движење, answer : ___________________________ Note : Сите производи пратени од сад и Шпанија склад се опремени со стандардна хартија кутии.
1.Прилагодено лого Услуга
Може да се прилагодите на логото. Вашиот логото може да биде врежано на лицето на штрек, назад, и кутија.
2.Капка брод
Добредојдовте капка испорака на нарачки во нашата продавница! Само стоки во колет.
3.Се врати и гарантен Период
Ние нудиме бесплатно замени или целосна наплата на вас, Ако нашиот производ или Логистика имаат проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот.
4.Пакет
1 x дрво/бамбус види, 1 x ознака 1 x перница, 1 x Прирачник, 1 X кутија(дрво /на хартија),некои алатки(Дрво бенд часовници посветен).

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Кутии & Случаи Материјал:
Дрво
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Бендот Материјал Тип:
бамбус
Движење:
Кварц
Случај Дебелина:
10мм
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
БОБО ПТИЦА
Број На Модел На:
E/B22
Функција:
Никој
Случај Материјал:
бамбус
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Должина:
22cm
Dial Дијаметар:
45mm
Бендот Ширина:
23mm
Случај Обликот:
Круг
Модел:
E/B22
Тежина:
about 42g
Стил:
уникатни часовници
линкови:
adjsutable
Кориснички Објект:
Yes
Водоотпорен:
Не(само капки во животот)
Пол:
Мажи

Поврзани производи