БОБО ПТИЦА Жените Зглоб часовници дами Дрвени Бамбус Види Топ Бренд на Луксузни Печатени Цвеќиња Линкови прилагодено лого подароци
Ново

БОБО ПТИЦА Жените Зглоб часовници дами Дрвени Бамбус Види Топ Бренд на Луксузни Печатени Цвеќиња Линкови прилагодено

DEN 1209.00
DEN 1727.52

Залиха


1.Прилагодено лого Услуга
Може да се прилагодите на логото. Вашиот логото може да биде врежано на лицето на штрек, назад, и кутија.
2.Капка брод
Добредојдовте капка испорака на нарачки во нашата продавница! Само стоки во колет.
3.Се врати и гарантен Период
Ние нудиме бесплатно замени или целосна наплата на вас, Ако нашиот производ или Логистика имаат проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот.
4.Пакет
1 x дрво/бамбус види, 1 x ознака 1 x перница, 1 x Прирачник, 1 X кутија(дрво /на хартија),некои алатки(Дрво бенд часовници посветен).

Декларираните карактеристики

Кутии & Случаи Материјал:
Дрво
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Бендот Материјал Тип:
бамбус
Бендот Ширина:
22.5 mm
Број На Модел На:
E/D21
Движење:
Кварц
Бендот Должина:
8inch
Случај Дебелина:
10мм
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
БОБО ПТИЦА
Функција:
Никој
Случај Материјал:
бамбус
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Дијаметар:
45mm
Случај Обликот:
Круг
Модел:
E/D21
Тежина:
about 43.5g
Стил:
уникатни часовници
Движење:
Јапонија 2035 MIYOTA кварц види
линкови:
adjsutable
Кориснички Објект:
Yes
Водоотпорен:
Не(само капки во животот)
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените

Поврзани производи