BOCHSBC Бели Порцелански Антички Месинг Тапа Бања Потоне Тапа Керамички Гроздобер Тапа Миксер Потоне Допрете го
Ново

BOCHSBC Бели Порцелански Антички Месинг Тапа Бања Потоне Тапа Керамички Гроздобер Тапа Миксер Потоне Допрете

DEN 2290.00
DEN 3753.12

Залиха


Функција
Гроздобер тапа
Задебелување материјал, не е лесно да ' рѓа, не е лесно корозија.
Жица цртање,позлата процес
Спецификација
Точка Име : Миксер Потоне Допрете Го
Реден Број : TZDZ-QL-Б-02222
Материјал : Бакар
Боја : Исто како слика
Димензија : W145mm*H320mm
Технологија : позлата, жица цртање,полиран
Примена : Купатило, Кујна, Градина,итн
Пакет :
1 x Тапа
2 x цевка

Декларираните карактеристики

Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Тип:
Слив Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Број на Рачки:
Една Рачка
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Стил:
Традиционалната
Ладно & Топла Вода:
Yes
Тежина На Пакет:
Површински Третман:
позлата
Број На Модел На:
TZDZ-QL-Б-02222
Бренд Име:
BOCHSBC
тапа материјал:
Бакар
Стил:
Европски
Технологија:
Жица за цртање
Посебна Карактеристика:
Задебелување материјал, не е лесно да ' рѓа, не е лесно корозија.
Примена:
Бања, кујна
Место на Потекло:
жеџијанг
Име:
тапа
димензија:
145mm*320mm
боја:
антички бакар
Пакет:
Пена во внатрешноста со надворешниот кутија

Поврзани производи