BOCHSBC Злато Керамички Тапа Антички Кујна Миксер Слив Миксер Европската Гроздобер Потоне Тапа Допрете Уметност Слив Потоне Миксер
Ново

BOCHSBC Злато Керамички Тапа Антички Кујна Миксер Слив Миксер Европската Гроздобер Потоне Тапа Допрете Уметност

DEN 2636.00
DEN 4321.44

Залиха


Функција
Златна порцелански тапа
Задебелување материјал, не е лесно да ' рѓа, не е лесно корозија.
Жица цртање,позлата процес
Спецификација
Точка Име : Слив Потоне Миксер
Реден Број : TZDZ-QL-Б-02226
Материјал : Бакар
Боја : Исто како слика
Димензија : Големи : W170mm*H280mm
Технологија : позлата, жица цртање,полиран
Примена : Купатило, Кујна, Градина,итн
Пакет :
1 x Тапа
2 x цевка

Декларираните карактеристики

Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Тип:
Слив Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Број на Рачки:
Една Рачка
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Стил:
Традиционалната
Број На Модел На:
TZDZ-QL-Б-02226
Ладно & Топла Вода:
Yes
Тежина На Пакет:
Површински Третман:
позлата
Бренд Име:
BOCHSBC
тапа материјал:
Бакар
Стил:
Европски
Технологија:
Жица за цртање
Посебна Карактеристика:
Задебелување материјал, не е лесно да ' рѓа, не е лесно корозија.
Примена:
Бања, кујна
Место на Потекло:
жеџијанг
Име:
слив потоне миксер
димензија:
170mm*280mm
боја:
Злато
Пакет:
Пена во внатрешноста со надворешниот кутија

Поврзани производи