Bohocotol 2018 Бесплатен Превозот основните Жените Џемпер шлиц деколте Strapless Џемпер задебелување џемпер врвот конец тенок Топла Продажба
Ново

Bohocotol 2018 Бесплатен Превозот основните Жените Џемпер шлиц деколте Strapless Џемпер задебелување џемпер

DEN 429.00
DEN 456.00

Залиха


должина 53-55cm

Декларираните карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Дебелина:
Стандард
Тип На Објект:
Pullovers
Материјал Состав:
Памук
Број На Модел На:
da
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
bohocotol
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Техника:
Компјутер Плетени

Поврзани производи