BONLAVIE Промоција на Брендот за Накит 925 Sterling Silver Прстени за Жени со Квадратни Жолта Peridots Камења 10.55 Карат Бесплатен Подарок Кутија
Ново

BONLAVIE Промоција на Брендот за Накит 925 Sterling Silver Прстени за Жени со Квадратни Жолта Peridots Камења

DEN 754.00
DEN 1396.32

Залиха


Накит Информации
Бренд Име BONLAVIE
Вкупната тежина 9.32 g
Метал 925 Sterling Silver (Родиум позлатен 925 sterling silver)
Метал печат Yes
Прстен големина 6 7 8 9 10 11
Број на модел на Y0038 R30
Главниот камен Peridot
Камен форма Плоштад
Камен димензии 10*121pcs
Камен тежина 10.55-каратно
Камен сечење на смарагд
Камен Информации
Камен Намали смарагд
Минимална жолта Боја
Полски Многу-добра
Камен јасност vvs
Камен потекло Швајцарија
Камен создавање метод Лабораторија Создаден
Камен методот на третман термички обработени
Полски Многу-добра

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
CertificateType:
NGTC
Поставување Тип:
Prong поставување
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Тренди
Обликотшема:
правоаголник
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
JQ-Y0038R30
Главниот Камен:
Peridot
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Бренд Име:
BONLAVIE
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Повод:
Партија,Свадба,Годишнина,Ангажирање
Пакување:
Подарок кутија
Метали Тип:
Сребро.
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
превозот:
Бесплатен превозот
Главниот Камен:
Жолта Peridot
Парична казна или Моден:
Парична казна
Метал Печат:
s925

Поврзани производи