BOYSEEN Нови Модни Производи Мажи Жени Сонце Очила Бамбус очила за сонце Ретро Гроздобер Дрво Леќа Дрвена Рамка рачно изработени Круг 1527
Ново

BOYSEEN Нови Модни Производи Мажи Жени Сонце Очила Бамбус очила за сонце Ретро Гроздобер Дрво Леќа Дрвена Рамка

DEN 225.12

Залиха


Декларираните карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic,Анти-Рефлективен,Огледало,UV400,од Тебе
Пол:
Жените
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Стил:
Круг
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
BOYSEEN
Рамка Материјал:
бамбус
Леќа Ширина:
62mm
Број На Модел На:
1527
Леќа Висина:
52mm

Поврзани производи