Божиќ Backdrops Фотографија Windows Фотографија Позадина Божиќ 9347
Ново

Божиќ Backdrops Фотографија Windows Фотографија Позадина Божиќ 9347

DEN 479.52

Залиха


Декларираните карактеристики

Големина (мм):
150x90cm, 180x125cm, 210x150cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
9347
Бренд Име:
SJOLOON
Стил:
Божиќ
Материјал:
тенка винил
Материјал:
тенка винил
Стил:
Божиќ
Видови:
Спреј Насликани
is_customized:
Yes

Поврзани производи