Божиќ Фестивал Декорација Дедо Мраз Подароци Ѕид Налепница Продавница Продавница стакло подарок Ѕид decals 3d Скршени ѕид постер Mural
Ново

Божиќ Фестивал Декорација Дедо Мраз Подароци Ѕид Налепница Продавница Продавница стакло подарок Ѕид decals

DEN 133.00
DEN 205.44

Залиха


Божиќ Фестивал Декорација Дедо Мраз Подароци Ѕид Налепница Продавница Продавница стакло подарок Ѕид decals 3d Скршени ѕид постер Mural

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
БОЈА CASA
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
xmas81
Тема:
Фестивал
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
ПВЦ
производ големина(cm*cm):
50*50CM
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
50*50CM
Содржина:
среќен божиќ снежен човек
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
Технологија:
Првата генерација винил намали ѕид налепница

Поврзани производи