Божиќ Пејзаж Фрли Перница Случај Декоративни Перница Покрие Pillowcase Прилагодите Подарок Висок квалитет Со LVSURE На Троседот Седиште
Ново

Божиќ Пејзаж Фрли Перница Случај Декоративни Перница Покрие Pillowcase Прилагодите Подарок Висок квалитет Со

DEN 228.00
DEN 250.56

Залиха

Совршен за канцеларија, дневна соба или во спалната соба,земајќи ги да се одморат. Пакет се вклучени : 1 Компјутер. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Actural боја може да биде малку поинаква со слики, бидејќи на светлост на светлината.PLS проверете иако превозот и пакување детали внимателно. Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа, Ние би постојано подобрување на нашите производи и услугата; Ако, за жал, секој проблем се случило, ве молиме контактирајте со нас во прв пат пред да замине коментари, ние ќе понуди задоволни решение во секој случај. ние веруваме дека сè може да се реши со комуникација.Време на испорака : a.) 50 cm x 50cm/20" x 20"(appr. EMS Обично трае околу 5-10 работни дена. Перница капак(Не Вклучуваат перница внатрешна) Тема : Сосема нов и висок квалитет.) 30 см x 50cm/12" x 20"(appr.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,ве молиме да се разбере.Ве молиме овозможи 1 или 2 cm грешка поради прирачник за мерење. Но ние секогаш извештај за многу ниска цена вредност за нашите клиенти. Памук перница,моделот за реактивен боење технологија на печатење,30 степени под температура на миење на рацете не исчезнат. 1), Ние го прифаќаме Alipay, Western Union, Сите Големи кредитни картички се прифаќаат иако се обезбеди плаќање ЗАЧУВАМ. Вие треба да бидете сигурни дека предметите се врати во нивната оригинална услови.Божиќ Пејзаж Фрли Перница Случај Декоративни Перница Покрие Pillowcase Прилагодите Подарок Висок квалитет Со LVSURE На Троседот Седиште Материјал : 50%Памук 50%Полиестер ;50%Памук 50%Лен Големина : 45 cm x 45cm/18" x 18"(appr. Напомена : 1. Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, за да се добие погрешен точка). Ако не сте добиле стоките по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас за ситуацијата, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Декларираните карактеристики

Големина:
45x45cmTwoSidedPrint, 50x50cm, 30x50cmTwoSidedPrint, 45x45cm, 50x50cmTwoSidedPrint, 30x50cm
боја:
Памук Полиестер, Памук, Лен
Техника:
Ткаени
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Шаблон Тип:
Сценско
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер / Памук
Број На Модел На:
HTP2168040957
Шема:
Печатени
Стил:
Печатени
Перница Покријте Бенд:
LVSURE
Перница случај Големина:
18 Инчен x 18 Инчи, 20 Инчи x 20 Инчи, 12 Инчен x 20 Инчи
Декоративни Перници:
За Дома, Кревет, Седиште, Троседот
перница маска:
Памук, Полиестер и Памук, Лен
DIY Перница Маска:
Персонализирани
прилагодено печатење перница:
Печатени Една Страна
Мека Фрли Перница Опфаќа И Ткаенини:
Бела
Перница Ков Вид:
Божиќ
испорака:
Бесплатен превозот
Моделот Перница Случај:
Пејзаж

Поврзани производи