Божиќ подарок топла продажба сребро позлатен Ретро шарм жените Дама цвет студ earring накит најдобар подарок за најниска цена LE018
Ново

Божиќ подарок топла продажба сребро позлатен Ретро шарм жените Дама цвет студ earring накит најдобар подарок

DEN 41.00
DEN 45.60

Залиха


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА HSZ Накит , трговија на големо цена ,не мин цел
НОВИ ПРИСТИГНЕ НАКИТ
печат 925
Боја : како на сликата шоу,сребрена боја
Пакет : 1pair earring.

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Бренд Име:
GINSTONELATE
Материјал:
Метал
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
LE018
Материјал:
Никој

Поврзани производи