Бременоста Жените Накит Флексибилни Мода Бебе Папокот Пирсинг Бремена Стомакот Прстен Тело Пирсинг Накит Папокот Прстени
Ново

Бременоста Жените Накит Флексибилни Мода Бебе Папокот Пирсинг Бремена Стомакот Прстен Тело Пирсинг Накит Папокот

DEN 130.00
DEN 144.00

Залиха


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
SARIKIM
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден

Поврзани производи