Бренд Нови 400Pcs Гира Сребро Само-Лепливи За Прстен Малопродажната Цена Етикета Екранот Ознаки Бесплатен Превозот
Ново

Бренд Нови 400Pcs Гира Сребро Само-Лепливи За Прстен Малопродажната Цена Етикета Екранот Ознаки Бесплатен Превозот

DEN 150.72

Залиха


парче пакет парче парче парче парче парче парче
400 Парчиња Сребрен Накит Цена Налепница Ознаки Прстен Ѓердан Хартија Dumbell Само-Леплива Labels
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Корисни стилски цена
Премиум квалитет, delicated уметности и занаети
Материјал : Картон
Големина : прибл. 47 x 14 mm
Тежина : околу.60 g
Количина : прибл. 380~420 компјутери
Конверзија : 1 mm = 0.0394 инчен, 1g = 5 карат
Пакет Вклучувајќи : (380~420 компјутери) на прстен ознака
Она што го гледате е Она што Ќе Добиете,
сите фотографии се направени од вистински примероци
Ве молиме љубезно ве молиме да обрнете внимание на накит не е вклучуваат
Бела Цена, Исто Така, На Располагање

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Хартија
Објектот Тежина:
60g
Број На Модел На:
ТЦ сребро.
Производ Карактеристики:
накит ознаки
Објектот Должина:
4.7cm
Објектот Ширина:
1.4cm
Бренд Име:
TREACHI
Накит Пакување & Display Type:
Тагови, Цена Тагови

Поврзани производи