Бронза Гроздобер Триаголник The Deathly Hallows Господ Аналогни Мода Кварц Џеб Види Мажи Жени Деца Ѓердан Роденденски Подарок
Ново

Бронза Гроздобер Триаголник The Deathly Hallows Господ Аналогни Мода Кварц Џеб Види Мажи Жени Деца Ѓердан Роденденски

DEN 157.00
DEN 194.40

Залиха


pokemon си одам, ветрот до часовници, одг-игри, алис се види, relogio steampunk, orologio da tasca, pendant види, медицинска сестра часовници, види за медицинска сестра, гроздобер џеб часовници, ѓердан, смрт белешка, цртан филм-види, steampunk, види жените, медицинска сестра види, медицинска сестра, види џеб, relogio masculino, љубовник подарок, пријател на подарок, детето подарок, деца подарок, момче подарок, девојка подароци, Божиќ Подарок, reloj де bolsillo, Рачен Часовник
Карактеристики На Производот :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Половина Ловец Дизајн
Движење : Кварц
Дијаметар : За 4.7 cm
Дебелина : Околу 1.5 cm
Вкупната Должина на Синџирот : За 80см
Пакет Содржина :
1 x Види Џеб
1 x Синџир

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Функција:
види џеб
Рамки Функција:
Стационарни
Dial Материјал Тип:
Акрилик
Рамки Материјал Тип:
Легура
Бренд Име:
YISUYA
Движење:
Кварц
Број На Модел На:
P1067
Стил:
Fashion & Неврзан
Состојба:
Нов со ознаки
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Дијаметар:
0.047 m
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Круг

Поврзани производи