Брза Испорака Магичен 50pcs/многу floralite свадба led осветлување Со 3leds Водоотпорен
Ново

Брза Испорака Магичен 50pcs/многу floralite свадба led осветлување Со 3leds Водоотпорен

DEN 2352.00

Залиха


Брза Испорака Магичен 50pcs/многу floralite свадба led осветлување Со 3leds Водоотпорен
9 Colors Да Избор, CR2032 Батерија Управувана , Водоотпорен Дизајн,Со Бесење Кука Водоотпорен ВОДЕШЕ Оркестарот Светлина~~Подводни LED Светла~~Подводните Чај Светла~Подводни LED Светло-Водоотпорен LED Свеќа
Ние сме Фабрика Снабдувач !!!
Нашиот квалитет светла се многу повеќе подобро од било други . Изберете ни е најдобриот избор
Најдобар квалитет и брза испорака ,Убаво пакување, со евтини цени.
9 бои за опции. Можете да нарачате ги во мешавина од бои.
Што Се Вклучени ???
50pcs 3 LED подводните floralyte, Секоја Светлина дојде со 2pcs CR2032 батеријата.
Не вазни, Без батерии,Без laterns вклучени!
Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не ACOLYTE,
Карактеристики :
3pcs Супер-Светли LED , Повеќе Посветла од 1 или 2 LED еден
Големина : 3 CM дијаметар Тркалезна Форма светлина база, 2,2 СМ висок
2 парчиња CR2032 батерии инсталиран , трае повеќе од 8hours. и заменливи
Водоотпорен Дизајн , Без оглед дали го користите како хартија фенер светлина, или под вазна светлина.. тие се погодни за двете.
Лесен за користење, само треба да пресврт на светлината, тоа ќе активни во една. Мирно на Функцијата.
Доаѓаат со виси кука на дното , кога сакате да го стави на хартија фенери, толку Лесно , Без потреба од други компонента.
Како да се активни на светлата?
Пресврт за да го вклучите светлото.
Слики :
Апликации :
1, Со Стакло Риба Вазна
2, Употреба со цилиндар Вазни
3, за Употреба со Хартија Фенер
Пакет
Ние сме фабрика добавувач :

Декларираните карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Multicolor Исчезнува, Зелена, Црвена, Бела, Топло Бела, Розова, Виолетова, Портокалова
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
DC
Глава Број:
1-19 глава
Празник Име:
Ноќта на вештерките
Должина:
3cm
Осветлување Растојание:
1-5m
сертификација:
CE,RoHS
Повод:
Градина
Гаранција:
1 година
Напон:
6V
боја:
Бела
Е dimmable:
Yes
Бренд Име:
KITOSUN
Број На Модел На:
KS-SB-003
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Тип На Батерија:
CR2032
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Карактеристики:
Подводните
Приклучете Го Опашка:
No
База Тип:
Круг
LED Осветлување Боја:
Бела ,Топло Бела , Црвена, Зелена , Сина , Теал , Виолетова , Розова, Килибар
LED Сијалица Количина:
3pcs SMD3528 RGB LED 3in1
Извор На Енергија:
2 парчиња CR2032 батерии инсталиран ,минатата 48hours,заменливи
водоотпорен или не:
100% водоотпорни , Потопна во вода
IP Ранг:
IP68
Име на производ:
подводни led floralyte светлина
Производ големина:
3CM дијаметар, 2,2 СМ висок
Прилики:
Свадба ,лица,настани,божиќ ,празници
Траење На Батеријата:
Трае повеќе од 8 Часа
Апликации:
вазни, цвет ,градина , smooking shisha декорација

Поврзани производи