Buildreamen2 Автомобил Покритие SUV Сонцето Сенка Дожд Снег Заштитник Покрие Водоотпорен За Хонда FCX HR-V Ridgeline Пилот Поток CR-V Elysion
Ново

Buildreamen2 Автомобил Покритие SUV Сонцето Сенка Дожд Снег Заштитник Покрие Водоотпорен За Хонда FCX HR-V

DEN 2130.00
DEN 2999.52

Залиха

Имаме автомобил покритие за над 1000 модели на автомобили, ако сакате автомобил покритие за други автомобил модел на, ве молиме слободно да контактирате со мене, ти Благодарам ! Пакет листа : 1 x Автомобил покритие 1 x Складирање торба
. Ве молиме потврдете го автомобил покритие"s големина одговара на вашиот автомобил, пред да го стави на ред. - Заштита од heary снег. - Добра заштита против ветрот со прашина, песок и други загадувачи.Функција : - Fitment / За Хонда FCX / HR-V / Ridgeline / Пилот / Stream / CR-V / Elysion - Brand New - 95% полн автомобил водоотпорен, водоотпорен третирани ткаенина.9 кг),може да се чувствуваат тоа е премногу тенка,но ве молам, не грижете се, автомобил покритие може да се отпорни на сонцето врне снег нула, и вистински водоотпорен, но тоа може да не се отпорни град,ако сакате да се купи повеќе дебелина автомобил покритие или автомобил капак кој може да се отпорни град,ве молиме контактирајте со мене, ти Благодарам ! 4. - Се задржи автомобил кулер внатре намалување на штети на опремата, кои се предизвикани од висока температура.Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, боја на слики покажа дека не може да биде 100% исти со реалните предмети. Откако ќе нарачате, ве молиме да ми кажете на вашиот автомобил модел во детали. - Сит се вклопуваат еластична полите го опкружува целото возило. - Трајни Monolayer stitched шевовите - водоотпорен дише ткаенина не ќе изгние или mildew. Водоотпорен материјал штитови автомобил од сонце и дожд за супериорен заштита.Автомобил покритие е пренослив дизајн,иако тоа се состои од два слоеви на платно,тоа е многу светлина (1. - Лесно да се мијат и се соберат. Топло Совети : 1. - Ефикасно спречување прашина во автомобил, да ги задржи на автомобилот внатре и надвор чиста и уредна. - Неговата површина да може ефективно да го блокира ултравиолетова светлина зрачење, имате одредено ниво на заштита. Намалување на штета од снег мраз и заштеда на време да се отстрани - за Тоа може да се заштити автомобилот е површина од тоа да биде изгребани.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Опфаќа
Специјални Функции:
Водоотпорен,Dustproof
Објектот Ширина:
2m
Објектот Висина:
1.75m
Објектот Должина:
5.1m
Година:
сите години
Бренд Име:
Buildreamen2
Материјал Тип:
PEVA заштита на Животната средина
Објектот Тежина:
1.7kg
боја:
Сребро Геј
Автомобил модел:
За Хонда FCX HR-V Ridgeline Пилот Поток CR-V Elysion

Поврзани производи