Buildreamen2 SUV Автомобил Покрие Сонцето Снег Дожд Заштитник Покрие Водоотпорен За Ford C-Max Галакси Tourneo Connect Windstar S-MAX Еверест
Ново

Buildreamen2 SUV Автомобил Покрие Сонцето Снег Дожд Заштитник Покрие Водоотпорен За Ford C-Max Галакси Tourneo

DEN 2164.00
DEN 3047.52

Залиха

Водоотпорен материјал штитови автомобил од сонце и дожд за супериорен заштита.Автомобил покритие е пренослив дизајн,иако тоа се состои од два слоеви на платно,тоа е многу светлина (1. - Сит се вклопуваат еластична полите го опкружува целото возило.9 кг),може да се чувствуваат тоа е премногу тенка,но ве молам, не грижете се, автомобил покритие може да се отпорни на сонцето врне снег нула, и вистински водоотпорен, но тоа може да не се отпорни град,ако сакате да се купи повеќе дебелина автомобил покритие или автомобил капак кој може да се отпорни град,ве молиме контактирајте со мене, ти Благодарам ! 4. Намалување на штета од снег мраз и заштеда на време да се отстрани - за Тоа може да се заштити автомобилот е површина од тоа да биде изгребани. Топло Совети : 1. - Лесно да се мијат и се соберат. Ве молиме потврдете го автомобил покритие"s големина одговара на вашиот автомобил, пред да го стави на ред. Откако ќе нарачате, ве молиме да ми кажете на вашиот автомобил модел во детали. - Трајни Monolayer stitched шевовите - водоотпорен дише ткаенина не ќе изгние или mildew. - Добра заштита против ветрот со прашина, песок и други загадувачи. - Ефикасно спречување прашина во автомобил, да ги задржи на автомобилот внатре и надвор чиста и уредна. - Заштита од heary снег. - Неговата површина да може ефективно да го блокира ултравиолетова светлина зрачење, имате одредено ниво на заштита.Функција : - Fitment / За Ford C-Max / Galaxy / Tourneo Connect / Windstar / S-MAX / Еверест - Brand New - 95% полн автомобил водоотпорен, водоотпорен третирани ткаенина.Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, боја на слики покажа дека не може да биде 100% исти со реалните предмети. - Се задржи автомобил кулер внатре намалување на штети на опремата, кои се предизвикани од висока температура. Имаме автомобил покритие за над 1000 модели на автомобили, ако сакате автомобил покритие за други автомобил модел на, ве молиме слободно да контактирате со мене, ти Благодарам ! Пакет листа : 1 x Автомобил покритие 1 x Складирање торба
.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Опфаќа
Специјални Функции:
Водоотпорен,Dustproof
Објектот Ширина:
2m
Објектот Тежина:
1.82kg
Година:
сите години
Објектот Висина:
1.9m
Бренд Име:
Buildreamen2
Материјал Тип:
PEVA заштита на Животната средина
Објектот Должина:
5.3m
боја:
Сребро Геј
Автомобил модел:
За Ford C-Max Галакси Tourneo Connect Windstar S-MAX Еверест

Поврзани производи