Buildreamen2 SUV Автомобил Покритие Анти-УВ Сонцето Врне Снег Заштитник Покрие Водоотпорен За Dodge Стрела Stratus Смел Неонски Avenger Калибар
Ново

Buildreamen2 SUV Автомобил Покритие Анти-УВ Сонцето Врне Снег Заштитник Покрие Водоотпорен За Dodge Стрела

DEN 2112.00
DEN 2975.52

Залиха

- Сит се вклопуваат еластична полите го опкружува целото возило. - Добра заштита против ветрот со прашина, песок и други загадувачи. - Неговата површина да може ефективно да го блокира ултравиолетова светлина зрачење, имате одредено ниво на заштита. - Се задржи автомобил кулер внатре намалување на штети на опремата, кои се предизвикани од висока температура.Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, боја на слики покажа дека не може да биде 100% исти со реалните предмети.Автомобил покритие е пренослив дизајн,иако тоа се состои од два слоеви на платно,тоа е многу светлина (1. Намалување на штета од снег мраз и заштеда на време да се отстрани - за Тоа може да се заштити автомобилот е површина од тоа да биде изгребани.Функција : - Fitment / За Dodge Стрела / Stratus / Смел / Неонски / Avenger / Калибар - Brand New - 95% полн автомобил водоотпорен, водоотпорен третирани ткаенина. Откако ќе нарачате, ве молиме да ми кажете на вашиот автомобил модел во детали. - Трајни Monolayer stitched шевовите - водоотпорен дише ткаенина не ќе изгние или mildew. Водоотпорен материјал штитови автомобил од сонце и дожд за супериорен заштита. - Заштита од heary снег. Ве молиме потврдете го автомобил покритие"s големина одговара на вашиот автомобил, пред да го стави на ред. Имаме автомобил покритие за над 1000 модели на автомобили, ако сакате автомобил покритие за други автомобил модел на, ве молиме слободно да контактирате со мене, ти Благодарам ! Пакет листа : 1 x Автомобил покритие 1 x Складирање торба
. - Лесно да се мијат и се соберат. - Ефикасно спречување прашина во автомобил, да ги задржи на автомобилот внатре и надвор чиста и уредна.9 кг),може да се чувствуваат тоа е премногу тенка,но ве молам, не грижете се, автомобил покритие може да се отпорни на сонцето врне снег нула, и вистински водоотпорен, но тоа може да не се отпорни град,ако сакате да се купи повеќе дебелина автомобил покритие или автомобил капак кој може да се отпорни град,ве молиме контактирајте со мене, ти Благодарам ! 4.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Опфаќа
Специјални Функции:
Водоотпорен,Dustproof
Година:
сите години
Бренд Име:
Buildreamen2
Материјал Тип:
PEVA заштита на Животната средина
Објектот Тежина:
1.59kg
Објектот Висина:
1.5m
Објектот Должина:
5m
Објектот Ширина:
1.8m
боја:
Сребро Геј
Автомобил модел:
За Dodge Стрела Stratus Смел Неонски Avenger Калибар

Поврзани производи