Бука Дрвени Teether Желка Дрва Бебе Biter Дрво Teething Ѓердан Додатоци Бука Желки Приврзоци
Ново

Бука Дрвени Teether Желка Дрва Бебе Biter Дрво Teething Ѓердан Додатоци Бука Желки Приврзоци

DEN 348.00
DEN 527.04

Залиха


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Coskiss
Број На Модел На:
C318
Функција:
Teether
Возраст Опсег:
> 4 месеци
Обликот:
Животните
Материјал Функција:
Nitrosamine Слободни,BPA Free,Латекс Слободни,Phthalate Слободни,ПВЦ Слободни
Материјал:
Дрво
Пакување:
10
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
DIY
is_customized:
Yes
Опис:
Рачно Изработени,Дрвени
Опис 1:
Погоден за ѓердани и нараквици
Опис 2:
Нашите дрво е не се лекува, недовршена и е апсолутно не-токсични.
Опис 3:
Инспириран играчка ќе го стимулираат вашето бебе е сетила и негување на креативноста

Поврзани производи