Буквален За Мрежа Перка Surf Иднина К2.1 Перки Fiberglass Саќе Перки во Сурфање 4 во По Поставување
Ново

Буквален За Мрежа Перка Surf Иднина К2.1 Перки Fiberglass Саќе Перки во Сурфање 4 во По Поставување

DEN 1535.52

Залиха


Опис На Производот
Иднината На Светот - К2.1 парче Сет
На К2.1 - Кели Слејтер е потпис перка за шупливи бранови и тесни џеб сурфање. Сега во Четири Конфигурација
Перформанси Core изградба е дизајниран да ја испорача чувство на традиционалните fiberglass перка со додадена перформанси на намалена тежина. На RTM (Смола Трансфер Калапи) процес се произведува лесни перка со извонреден флекс, мазна се чувствуваат, и импресивен естетски.
Големина-Среден
4 парчиња по собата.
Пред Перки :
БАЗА : 4.33" 110mm
ДЛАБОЧИНА : 4.53" 115mm
Површина : 15.23" 9824mm
ПОНЕСЕТЕ : 32°
Фолија : IFT
Задни Перки :
БАЗА : 4.10" 104.0 mm
ДЛАБОЧИНА : 4.26" 108.0 mm
Површина : 12.64" 8158mm
ПОНЕСЕТЕ : 32.4°
Фолија : 80/20

Декларираните карактеристики

Отворено Активност:
Сурфање,Paddling
Применливи Луѓе:
Унисекс
Тип:
Чантата
Број На Модел На:
Иднината К2.1-4 во по поставување
is_customized:
Yes
Материјал:
Fiberglass,Саќе
боја:
црвена,зелена,сина,црна
Големина:
Future K2.1-
Сет:
4 во по поставување

Поврзани производи