BULKHEAD ОРЕВИ Bulkhead Орев Алуминиумски на -3 -4 -6 -8 -10 -12 -16 да Фитинг Conection Conector Црни Алуминиумски Модифицирани Автомобил црево
Ново

BULKHEAD ОРЕВИ Bulkhead Орев Алуминиумски на -3 -4 -6 -8 -10 -12 -16 да Фитинг Conection Conector Црни Алуминиумски

DEN 40.00
DEN 47.52

Залиха


Објектот се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.
Испорака :
Гостинот од Бразил ,PLZ ни нудат на CPF БР.
Враќање & Гаранција :
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.
BULKHEAD ОРЕВИ Bulkhead Орев Алуминиумски на -3 -4 -6 -8 -10 -12 -16 да Фитинг Conection Conector Црни Алуминиумски Модифицирани Автомобил црево
Точка име : ЕДЕН -4 фитинзи Материјал : Алуминиум легура Големина : Еден -3 На -4 Е На -6 -8 На -10 Еден - 12 На -16 Степен : 45 Употреба Позиција : Масло Гориво Црево Врска
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.

Декларираните карактеристики

боја:
AN3, AN4, AN6, AN8, AN10, AN12, AN16
Бренд Име:
злото енергија
Име На Модел:
CS00048SAN3
Објектот Ширина:
00inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Висина:
00inch
Година:
сите годината
Специјални Функции:
Фитинзи Врска
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Објектот Должина:
00inch
Зафатнина:
СИТЕ АВТОМОБИЛИ
Објектот Дијаметар:
00inch
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Тежина:
0.05kg

Поврзани производи