Бум Живот Злато класичен 18mm прилепува копчето ѓердан приврзоци часовници жени една насока DIY Накит
Ново

Бум Живот Злато класичен 18mm прилепува копчето ѓердан приврзоци часовници жени една насока DIY Накит

DEN 88.32

Залиха


Можете да изберете повеќе производи, поголема цел, поголема попуст
1.Повеќе од $5, ние willl обезбеди Epacket и Кина Пост Воздух Mail. 2.Кога вкупниот износ на вашата нарачка и повеќе од $170(remote област> $200), ние ќе брод на нарачка до вас од страна на Слободен брзо се изразат како EMS/E-емс/DHL /Федекс /UPS-от..
Како може да track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
бум живот
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
NE457
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Pendant Големина:
18mm
Функција:
Порака Потсетник
Должина:
56cm

Поврзани производи