CAMDOE DANLEN Природен Камен Досадна полски Мат Кафе Мрачно Agates Монистра 6 8 10 12MM Diy Шарм Spacer Монистра За Изработка на накит
Ново

CAMDOE DANLEN Природен Камен Досадна полски Мат Кафе Мрачно Agates Монистра 6 8 10 12MM Diy Шарм Spacer Монистра

DEN 145.00
DEN 152.64

Залиха


Превозот : 1.ако цел износ под од $5, стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Слободно(Бавно, бавно, без следење на информации, генерално 30-60 дена да пристигне) 2.Ако вашата цел износ повеќе $5, стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно(Брзина, генерално, имаат следење на информации, препорачливо е купувачите да го изберат. За 15-45 дена да пристигне) 3.Ако ви треба добра под итно,ве молиме изберете DHL/Федекс/UPS/ТНТ/ EMS, обично трае 3-8days,EMS треба да се земе 5-15 дена.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Број На Модел На:
MN26
Бренд Име:
CAMDOE DANLEN
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
10-90g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Големина:
6mm/8мм/10мм/12mm
Објектот Тежина:
20g /35g/55g/90g
Накит Тип 1 :
природен камен изработка на накит
Накит Тип 2:
Жените шарм хривнија Ѓердан
Накит Тип 3:
Рачно изработени со рака DIY Монистра
Накит Тип 4:
поддршка прилагодени
Накит Тип 5:
spacer монистра

Поврзани производи