CC 10мм Нерѓосувачки Челик Прстени За Мажите И Жените Гроздобер Накит Црна Avia Прстен Креативни Додатоци Бесплатен Превозот CC1271
Ново

CC 10мм Нерѓосувачки Челик Прстени За Мажите И Жените Гроздобер Накит Црна Avia Прстен Креативни Додатоци Бесплатен

DEN 209.00
DEN 299.04

Залиха

Можете да проверите во слики.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност. Ако сакате да се изјасни како вистинската вредност или други ве молам оставете порака. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки. Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 72 часа од Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail/Aliexpress Standrad Превозот/Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус или DHL, превозот метод depands на вкупниот износ на својата цел : Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail (цел повеќе од $7) 35-60 работни дена Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус(цел помалку од $7) 45-90 работни дена Aliexpress Standrad Превозот(цел повеќе од $7) 25-60 работни дена DHL/UPS/Федекс Бесплатен Превозот(Наредби повеќе од $200) 3-15 работни дена Забелешка : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,ова превозот метод не може да се следи и во други земји, вообичаено тоа ќе се 40-60 дена да пристигне ве молиме почекајте за тоа. Q4 : Што е diamond материјал ? A : дијамант на нашите jewerlry е ААА кубни циркони, што е повеќе сјае од кристал и Кристал.
CC 10мм Нерѓосувачки Челик Прстени За Мажите И Жените Гроздобер Накит Црна Avia Прстен Креативни Додатоци Бесплатен Превозот CC1271
Q1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ??? A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќе се 30-60 дена да пристигнат. Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас. Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или e-mail на нас,ние ќе одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за Викендот. Ако вашиот заштита на време е речиси нагоре и се уште не добиете парцела ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири на времето. За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект, но треба да се плати за враќање превозот цена.

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Свадба
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Порака За Потсетување,Спиење Tracker,Расположение Tracker,Аларм,Период Tracker,Повик За Потсетување,Фитнес Тракер
Бренд Име:
CC&BYX
Површината Ширина:
10мм
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
прстен
is_customized:
Yes
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Тип На Производ:
прстен
Пол:
прстени за мажи и жени
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Црното злато боја
Обликот:
Avia
Големина:
9-12
Стил:
Гроздобер
Повод:
Партија/свадбена/ангажман
Услуга:
Пад на превозот
Додатоци:
Креативни Прстен

Поврзани производи