Целосна влакно Природни Rhodonite Drilled Фацетирани Грутка Бисери Ѓердан,Суровини и Камења Двојно Поени Приврзоци Намали Плоча Накит Наоди
Ново

Целосна влакно Природни Rhodonite Drilled Фацетирани Грутка Бисери Ѓердан,Суровини и Камења Двојно Поени Приврзоци

DEN 863.52

Залиха


Враќање & Размена Политика
***** Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена. ***** Се обезбеди врвен квалитет на нашите производи.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Облик : Фацетирани Грутка Боја : КАКО на сликата Материјал : Rhodonite Квалитет Одделение : АА Должина : Околу 15. Тоа го штити предмети од оштетување во transitm, кога го достигне секој клиенти'hand.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
***** Предметот(s) обично трае 10-30 ден е да се пристигне во повеќето земји. За некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради помала авиокомпанија и инспекција од страна на царината.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
Повратни Информации Политика
***** Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас. * * * * * * * За бесплатен превозот предмети, ние ќе го користи хонг конг или Кина Пост Воздух Mail to you : the item(s) 2kgs
***** Секоја парцела ќе биде имаат следење на број на вашата следење.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. ***** Ние ги основање фенси накит правење на резерви да се направи уникатен работа, и јас сум многу среќни да ги споделите со повеќе креаторите исто како мене.
***** Ако сакате точка(а) брзо пристигнување ,ние ќе ги искористиме ЕМС или DHL или UPS-от , кој обично трае 3-5 ден е да се дојде, но мора да се плаќаат дополнителни $ 20 .
Референци ***** Предмети се испраќаат во рок од 1-5 работни дена по вашата исплата да биде потврдена. ние се обидуваме се потрудиме да додадете нови лежишта 4-5 пати секоја недела да се направи мојата продавница се свежи.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
AMAZETSH
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
220g
Број На Модел На:
SY-80
Објектот Форма:
Фацетирани Грутка
Материјал:
Rhodonite
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Обликот:
Фацетирани Грутка
Големина:
12-16x20-25mm
Должина:
Approx 15.5inches/strand
квалитетот одделение:
AA
Количина:
Околу 24pcs/влакно
is_customized:
Yes

Поврзани производи