Цевка големина 4mm-М3 тема скм тип пневматски лактот фитинг
Ново

Цевка големина 4mm-М3 тема скм тип пневматски лактот фитинг

DEN 1727.52

Залиха


Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
KJL4-M3
Тип:
Приклучоци

Поврзани производи