цевка големина 6mm-1/2 PT тема скм тип пневматски Машки Директно еден допир фитинг
Ново

цевка големина 6mm-1/2 PT тема скм тип пневматски Машки Директно еден допир фитинг

DEN 3633.12

Залиха


скм тип пневматски Машки Директно еден допир фитинг

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
KQZLS6-1/2
Тип:
Приклучоци

Поврзани производи