CEYANEAOFashion рачно изработени Цветни Станови Вистинска Кожа Удобно Жените Чевли Круг Пети Анти-пропадна Големи димензии Повик за Стари лица
Ново

CEYANEAOFashion рачно изработени Цветни Станови Вистинска Кожа Удобно Жените Чевли Круг Пети Анти-пропадна

DEN 1101.00
DEN 2202.24

Залиха


ЗАБЕЛЕШКА!!! 1.За боја Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотографии. Моделот покажува може да има некои разлика со оние вистинските ! 2.За големината Pls белешка ако вашата нога е дебел или широк,ние ви препорачуваме да изберете една големина поголема ,Па ве молиме да се мери со големината на вашиот нога пред да направите нарачка ! Превозот следење на број ќе датотека во редоследот по кои се испраќаат,можете да ги пратите на тоа. 3. Плаќање во Моментов,што може да се плати со користење на Visa,Master Card,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер. Повратни информации : 1 Ние зависи од вашето задоволство да успее,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек 2 Ние секогаш ги цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти, pleaes ни даде можност да се решат сите проблеми кои може да се вознемири и фрустрираат вас. 3 ве Молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе се чувствувате задоволителен со нашиот одговор. Добредојдовте на редоследот и ќе ви даде екстра попуст.Ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
Пролет/Есен
Бренд Име:
CEYANEAO
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Insole Материјал:
TPR
Пети Форма:
Круг Пети
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Моден Елемент:
Цвет
Outsole Материјал:
Вистинска Кожа
Станови Тип:
Основни
Број На Модел На:
E017
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Поврзани производи