Челик мини мултифункционален клешти преносни виткање алатка клешти нож надворешна опрема Keychain
Ново

Челик мини мултифункционален клешти преносни виткање алатка клешти нож надворешна опрема Keychain

DEN 955.20

Залиха

• Ние ќе остави назад истиот повратни информации за вас, по добивањето на повратна информација. Испорака : • Сите Предмети испрати преку Воздух Mail во рок од ЕДЕН работен ДЕН по приемот расчисти исплата Како ПОДАРОК. • Ние не сме одговорни за увозни давачки или такси. Повратни информации : • Ние се потпираат на Ali Express е Повратни информации и клиентите задоволство да се успее. Отворено мулти-цел клешти количината на цврст, таписерии изработка, главниот бустер пролет менгеме дизајн го прави отворање на повеќе напор; клешти доаѓа во прилог на алатки, алатката доаѓа со комбинација на главата, зголемување на приспособливост на клешти во Надворешна средина, еден пар на клешти е доволен за да се справат со разните ситуации. • Ако имате било какви прашања во врска со цената и плаќање, ги споделите со нас слободно.
добредојдовте веледрогерија!!
Плаќање : • Ние го прифаќаме Alipay тука со Кредитна картичка, Банкарски трансфер, Western Union, и други Методи за Плаќање. • Ние само брод ставки на вашиот потврди адреса во Ali Express (освен APO/FPO), па ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да купите.Челик мини мултифункционален клешти преносни виткање алатка клешти нож надворешна опрема Keychain Главна Карактеристика : Во секојдневниот живот, овој сестран, издржлив и лесен алатка има поширок спектар на употреба, како што се : патување, планинарење, нуркање и спортски модел авион, поправка на велосипеди, автомобили и други хоби, во време на вонредна состојба, но исто така и опасен момент често е добар помошник. • Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Наплата & Враќање : • Ние нудиме ЕДНА ГОДИНА гаранција. • Повеќето предмети ќе се реализира во 10-28 работни дена . Ако постои било каков проблем во врска со производите, контактирајте со нас прв andwe ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа за вас.

Декларираните карактеристики

is_customized:
Yes
Примена:
Мулти Функционални
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
Мулти-алатка клешти
Тип:
Комбинација Клешти
Големина:
75*35mm
Материјал:
440 Нерѓосувачки челик
Функција:
Клешти видов ножеви шрафцигер настроената скала

Поврзани производи