Челик Њутн е Лулка Рамнотежа Топката Физика Наука Нишалото Биро Забавно Играчка Подарок Z11 Капка брод
Ново

Челик Њутн е Лулка Рамнотежа Топката Физика Наука Нишалото Биро Забавно Играчка Подарок Z11 Капка брод

DEN 155.52

Залиха

Материјал : Цврст челик топката,Најлон plumb линија,ABS пластика рамки и база Боја : база е Claret-црвена,остатокот се Сребрена Димензија : Прибл.90x76x97mm(Dxšxv) Погоден за место како што се канцеларија, маса на маса,компјутер маса итн. Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 X Њутн е Лулка Биланс Топки Биро Играчка

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Tinge
Предмет:
Физика

Поврзани производи