челик заварени JH21 80T C тип на метал удирање машина, притиснете моќ
Ново

челик заварени JH21 80T C тип на метал удирање машина, притиснете моќ

DEN 408000.00

Залиха


Декларираните карактеристики

CNC или Не:
Нормално
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
Ј/JF21
Извор На Енергија:
пневматски
Бренд Име:
HARSLE

Поврзани производи