Чендлер Ирваси Рудолф Pendant Ѓердан Долг Синџир Легура На Животните Јаки Прекрасна Мода Накит За Женска Девојки Трговија На Големо
Ново

Чендлер Ирваси Рудолф Pendant Ѓердан Долг Синџир Легура На Животните Јаки Прекрасна Мода Накит За Женска Девојки

DEN 671.04

Залиха


Повеќе 10pcs Ѓердан Препорачуваме многу Чендлер Ирваси Рудолф Pendant Ѓердан Долг Синџир Легура на Животните Јаки Прекрасна Мода Накит За Женска Девојки трговија на Големо
Материјал : 925 Sterling Silver
Еко-Пријателски : Олово & Nicke Слободни
Изненадување подарок во вашиот парцела!
Време на испорака : 2-7 работни дена
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ
Цел обичен мал пакет.
Овој метод само превозот информации во кина,не постојат информации кога тоа е надвор од кина.
Цел>$5, предаден од страна на Кина пост воздух mail или Epacket(Само НАС).
Методот има меѓународен shgipping информации.
Цел>$180 ,предаден од Експрес(DHL/UPS/Федекс/EMS ) .
Методот е многу брзо за да се дојде во рамките 2-7 работни дена.
Вашиот дизајн и трговија на големо се добредојдени!
Повеќе квантитет Повеќе попуст!
Имаме многу акции! Сите продукции се директно од нашата фабрика!

Декларираните карактеристики

Метална боја:
Злато Во Боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Pendant Големина:
11*19mm
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
0526-14
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Чендлер
is_customized:
Yes
Функција:
accessary
Стил:
Мода/Убави/Едноставен/гроздобер/Симпатична
боја:
сребрена/златна боја
Материјал:
Ирваси Рудолф Pendant
Pendant/Шема:
Круг Компас Дипломирањето
Изјава Љубов ѓердан:
Рачно изработени Пријателство Necklcae/нишалото ѓердан
Мулти Синџир Ѓердан:
валентин ден подароци
Синџир Lenght:
Околу 40-45см
Количина:
10 компјутери/opp вреќа
Пол:
Жени/Девојки/Femme/Деца
Повод:
Свадба/ангажирање/партија

Поврзани производи