CHENGXUN Мажите Ѓердан Гроздобер Словенски Амајлија Celtics Ирски Друид Ѓердан Антички Ѓердан за Машки Накит Talisman
Ново

CHENGXUN Мажите Ѓердан Гроздобер Словенски Амајлија Celtics Ирски Друид Ѓердан Антички Ѓердан за Машки Накит

DEN 191.52

Залиха


Над $200 може да се добие бесплатен превозот од DHL, или ЕМС. Директни фабрика цена, исклучителен квалитет, модерен стил Нашата продавница ПРИНЦИП : нека сите купувачи во нашата продавница имаат прекрасно шопинг искуство, ако не сте задоволни со нашата точка кога ќе се примени во рок од 3 дена, ние вети реконструкција или повторно да ја прати до вас, ви благодариме
Подарок за : Таткото/брат/момчиња
Повеќе квантитет повеќе попуст
1)ве Молиме контактирајте не преку порака,e-mail или трговија менаџер, ако имате било какви други барања
2)Ако се чувствувате незадоволни со нашите предмети или услуга, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидеме најдобро да ви даде добро решение во кратко време

Декларираните карактеристики

Главниот Камен Боја:
Сребро.
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
2M4A2593
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
30мм
Стил:
Гроздобер
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
CHENGXUN
Функција:
Декорација
боја:
антички сребрен
Должина:
45см
Стил 2:
Тренди
Материјал:
кожа
Објектот:
Викинзите Амајлија Pendant Ѓердан
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Подарок за:
дечко
Тема:
викинг накит
OEM цел:
Добредојде
Стилот 3:
Панк

Поврзани производи