CHENXI Врвот Бренд на Луксузни Mens Часовници Multifuntional Злато Машки рачни часовници Подарок Бизнис Кварц Часовник Календар Рака Види NATATE
Ново

CHENXI Врвот Бренд на Луксузни Mens Часовници Multifuntional Злато Машки рачни часовници Подарок Бизнис Кварц

DEN 792.00
DEN 1439.04

Залиха


CHENXI Бренд Кожа за на Рака Mens Часовници Multifuctional Луксузни Златна врвка за околу Часовници Машки Подарок Бизнис Кварц Часовник Календар NATATE
Спецификации :
Бренд : CHENXI
Движење : Кварц Движење
Пол : Мажи
Дисплеј : Аналогни
Функција : Датум на екранот
Бендот Материјал : Кожа
Види бенд должина Приближно : 220mm
Види бенд Ширина Прибл : 20mm
Види случај со дијаметар од Прибл : 43mm
Види случај Дебелина Приближно : 9mm
Тежина : околу 0.084 kg
Забелешка : Три мали Бира може да се работи.
Производот не ги вклучуваат поле, ако имате потреба од подарок кутија、ве молам отворете го следниот линк купи!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Дијаметар:
43mm
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорна,Целосно Календар,Светлечки Раце
Бренд Име:
CHENXI
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Број На Модел На:
CX-905A-PD-Мажи
Затворач Тип:
Тока
Стил:
Луксуз
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Движење:
Кварц
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Должина:
24cm
Случај Дебелина:
9mm

Поврзани производи